1
Große-Wördemann Felix (+0.5)
2
Kluin Andreas (16.3)
 
 
3
Teepe Ralf (22.2)
4
Schäperklaus Jutta (15.1)
  
5
Garthoff David (11.2)
6
Braumann Thomas (19.2)
 
 
7
Steinbeck Kristin (24.4)
8
Teepe Monika (26.2)
  
9
Diekstall Phil-Marvin (7.7)
10
Budke Gerhard (28.0)
 
 
11
Meyer-Schwickerath Gerd (20.2)
12
Steinbeck Peter (16.1)
  
13
Diekstall Ingo (12.0)
14
Holdsch Udo (19.3)
 
 
15
Schwermann Annette (26.5)
16
Liedmeyer Thomas (24.3)
  
17
Croker Niclas (3.2)
18
Leugermann Sigrid (16.7)
 
 
19
Maschmeyer Frank (19.9)
20
Hofmeier Henning (22.1)
  
21
Goeke Ulrich (10.7)
22
 
 
23
Enselmann Udo (21.0)
24
Raß Michael (26.0)
  
25
Braumann Leon (7.2)
26
Rethschulte Heike (28.0)
 
 
27
Otto Ludger (20.9)
28
Rethschulte Dieter (17.3)
  
29
Goecke Hermann (13.3)
30
Pahl Johannes (24.3)
 
 
31
Bayer Wilhelm (23.8)
32
Meyzis Lothar (22.2)
  
33
Große-Wördemann Friedrich (3.8)
34
Leugermann Josef (19.0)
 
 
35
Egbert Martin (20.2)
36
Brügge Joachim (26.5)
  
37
Hitzmann Frank (12.0)
38
Dewert Heinz (18.3)
 
 
39
Stojkovic Stefan (21.9)
40
Berentelg Thomas (26.5)
  
41
Hennes Jan (7.6)
42
Echelmeyer Gustav (26.5)
 
 
43
Kampmann Gregor (22.7)
44
Meyer Frank (20.9)
  
45
Doht Kai Frederik (13.2)
46
Lewedag Britta (21.0)
 
 
47
Hassenmeier Jürgen (26.5)
48
Liekam Benedikt (24.2)
  
49
Holdsch Lucas (5.5)
50
Hofmeier Ina (25.9)
 
 
51
Schäperklaus Günter (15.9)
52
Schulte-Krude Gabriele (16.9)
  
53
Nüßmeyer Tobias (12.6)
54
Weber Peter (21.8)
 
 
55
Seite-Naroska Ingrid (17.0)
56
Croker John (22.3)
  
57
Petermann Felix (10.7)
58
Schierke Gerhard (25.7)
 
 
59
Böttcher Marc (18.1)
60
Eymann Jan (14.4)
  
61
Diekstall Kevin Lukas (14.1)
62
Eckseler Mechthild (21.9)
 
 
63
Doht Frank (16.5)
64
Meier Sebastian (29.0)
  
 
1
Große-Wördemann Felix (1 up)
3
Teepe Ralf (4&3)
 
 
 
 
  
 
5
Garthoff David (1 up)
7
Steinbeck Kristin (3&1)
 
 
9
Diekstall Phil-Marvin (4&3)
11
Meyer-Schwickerath Gerd (-)
 
 
 
 
  
 
13
Diekstall Ingo (5&0)
16
Liedmeyer Thomas (-)
 
 
17
Croker Niclas (-)
20
Hofmeier Henning (-)
 
 
 
 
  
 
21
Goeke Ulrich (-)
24
Raß Michael (1&0)
 
 
25
Braumann Leon (3&2)
27
Otto Ludger (1 up)
 
 
 
 
  
 
29
Goecke Hermann (-)
31
Bayer Wilhelm (-)
 
 
33
Große-Wördemann Friedrich (-)
35
Egbert Martin (4&3)
 
 
 
 
  
 
38
Dewert Heinz (-)
40
Berentelg Thomas (-)
 
 
41
Hennes Jan (-)
43
Kampmann Gregor (2&0)
 
 
 
 
  
 
45
Doht Kai Frederik (1&0)
47
Hassenmeier Jürgen (4&3)
 
 
49
Holdsch Lucas (-)
51
Schäperklaus Günter (1&0)
 
 
 
 
  
 
53
Nüßmeyer Tobias (6&5)
56
Croker John (-)
 
 
57
Petermann Felix (-)
60
Eymann Jan (-)
 
 
 
 
  
 
62
Eckseler Mechthild (4&3)
63
Doht Frank (-)
 
 
 
 
1
Große-Wördemann Felix (-)
7
Steinbeck Kristin (5&4)
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
9
Diekstall Phil-Marvin (-)
13
Diekstall Ingo (6&4)
 
 
 
 
21
Goeke Ulrich (1&0)
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
27
Otto Ludger (1 up)
31
Bayer Wilhelm (3&2)
 
 
 
 
35
Egbert Martin (-)
38
Dewert Heinz (9&8)
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
41
Hennes Jan (4&3)
45
Doht Kai Frederik (4&3)
 
 
 
 
49
Holdsch Lucas (5&4)
53
Nüßmeyer Tobias (6&5)
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
57
Petermann Felix (-)
62
Eckseler Mechthild (4&2)
 
 
 
 
 
 
 
 
1
Große-Wördemann Felix (1 up)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
31
Bayer Wilhelm (1 up)
 
 
 
 
 
 
 
 
38
Dewert Heinz (4&3)
41
Hennes Jan (1&0)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53
Nüßmeyer Tobias (2&1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gewinner